Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 82-4522 Label Kit for Lancer Juice Machines with Food-Safe Material
Item:
#1837785
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | 82-4522 |
| Manufacturer Part # | 82-4522 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 82-4522 Label Kit for Lancer Juice Machines with Food-Safe Material
$24.48
Unit price
/
Unavailable