Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass 82-40 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass 82-40 1 Inch Brass Elbow Nozzle Lead Free Chrome Plated
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | 82-40 |
| Manufacturer Part # | 82-40 |
| Height | 6.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass 82-40 Material Brass, Plating Chrome-plated, Lead Free Y, Note For B-1100 Wall Mount Series Faucets
