Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 82-3824 4.65 Inch Valve Assembly Stainless Steel for Soda Fountain
Item:
#1183338
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | 82-3824 |
| Manufacturer Part # | 82-3824 |
| Height | 2.95" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 6.6" |
| Weight | 0.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 82-3824 4.65 Inch Valve Assembly Stainless Steel for Soda Fountain
$255.72
Unit price
/
Unavailable