Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 81940 12 Inch Gry 3/4 Coat XL Stain-Resistant Fabric for Foodservice
Item:
#1904691
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 81940 |
| Manufacturer Part # | 81940 |
| Height | 0.25" |
| Width | 12" |
| Depth | 15" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 81940 12 Inch Gry 3/4 Coat XL Stain-Resistant Fabric for Foodservice
$63.71
Unit price
/
Unavailable