Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 81853 1.5 Inch Width Tong Spatula with Heat Resistant Stainless Steel
Item:
#1904596
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 81853 |
| Manufacturer Part # | 81853 |
| Height | 0.91" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 10.51" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 81853 1.5 Inch Width Tong Spatula with Heat Resistant Stainless Steel
$16.93
Unit price
/
Unavailable