RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 8175900 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 8175900 0.35 Inch Screw Mach Truss Head Phillips 10 32 to 1 Inch
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 8175900 |
| Manufacturer Part # | 8175900 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 8175900 Obs Screw Mach Truss Hd. Ph. 10 32 X 1/