RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 817477-7 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 817477-7 4.95 Inch Extension Water Level P Robe Stainless Steel
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 817477-7 |
| Manufacturer Part # | 817477-7 |
| Height | 0.35" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 817477-7 Extension Water Level P Robe