Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 81736 5 Inch Chef Coat Montreal Black Professional Culinary Uniform
Item:
#1904541
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 81736 |
| Manufacturer Part # | 81736 |
| Height | 1" |
| Width | 5" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 81736 5 Inch Chef Coat Montreal Black Professional Culinary Uniform
$63.71
Unit price
/
Unavailable