Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 81715 Sq 3 Inch Day Label Tuesday Roll for Foodservice Operations
Item:
#1904536
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 81715 |
| Manufacturer Part # | 81715 |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
AllPoints 81715 Sq 3 Inch Day Label Tuesday Roll for Foodservice Operations
$6.41/Roll
Unit price
/
Unavailable