Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 81698 Cut Glove XL Metal Mesh with Enhanced Cut Resistance
Item:
#1904534
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 81698 |
| Manufacturer Part # | 81698 |
| Height | 0.25" |
| Width | 6" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 81698 Cut Glove XL Metal Mesh with Enhanced Cut Resistance
$82.06
Unit price
/
Unavailable