Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 81631 12 Inch Cool Vent Cook Shirt Gas Black Durable Comfortable
Item:
#1904476
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 81631 |
| Manufacturer Part # | 81631 |
| Height | 0.25" |
| Width | 12" |
| Depth | 14" |
| Weight | 0.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 81631 12 Inch Cool Vent Cook Shirt Gas Black Durable Comfortable
$39.64
Unit price
/
Unavailable