RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8161023 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8161023 10 Inch Gasket Cover Sdu 50 for Commercial Fryers
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8161023 |
| Manufacturer Part # | 8161023 |
| Height | 0.75" |
| Width | 10.55" |
| Depth | 11.65" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8161023 Gasket Cover Sdu 50
