RestaurantSupply.com is your trusted source for Blakeslee commercial dishwashers.
- Authorized Blakeslee dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blakeslee 81610 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blakeslee 81610 10 Inch Bracket Pressure Switch with Corrosion Resistant Housing
| Manufacturer | Blakeslee |
|---|---|
| Model Number | 81610 |
| Manufacturer Part # | 81610 |
| Height | 1.5" |
| Width | 10.3" |
| Depth | 16.75" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blakeslee 81610 Bracket Pressure Switch
