RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8160160 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8160160 5.05 Inch Sms Cover Insulation for Frymaster Equipment
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8160160 |
| Manufacturer Part # | 8160160 |
| Height | 0.2" |
| Width | 5.05" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8160160 5.25x5x.06 Sms Cover Insulation
