Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N aftermarket portion spoons and spoodles.
- Engineered to match existing Magikitch'N units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Magikitch'N 816-0728 portion spoons and spoodles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N 816-0728 6 Inch Seal Pump Kit Orange Corrosion Resistant
| Fits with Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 816-0728 |
| Manufacturer Part # | 816-0728 |
| Height | 0.25" |
| Width | 6" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 816-0728 Color Orange, Weight .06 Lb
