RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 816-0644 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 816-0644 0.8 Inch Oil Return Grip for Frymaster Fryers
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 816-0644 |
| Manufacturer Part # | 816-0644 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 2.8" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 816-0644 Fpp Handle Oil Rtrn Grip
