Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 81585 12 Inch Medium Relaxed Fit Baggy Pant Black Durable Workwear
Item:
#1904520
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 81585 |
| Manufacturer Part # | 81585 |
| Height | 0.5" |
| Width | 12" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.97 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 81585 12 Inch Medium Relaxed Fit Baggy Pant Black Durable Workwear
$48.13
Unit price
/
Unavailable