Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 81563 6.75 Inch Knock Box Deluxe Stainless Steel for Countertop Use
Item:
#1904512
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 81563 |
| Manufacturer Part # | 81563 |
| Height | 4.25" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 7.25" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
AllPoints 81563 6.75 Inch Knock Box Deluxe Stainless Steel for Countertop Use
$66.09
Unit price
/
Unavailable