Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 81503 Hairnet 8 Inch Dark Brown Disposable 144 Bundles
Item:
#1904504
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 81503 |
| Manufacturer Part # | 81503 |
| Height | 3" |
| Width | 8" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 81503 Hairnet 8 Inch Dark Brown Disposable 144 Bundles
$32.15/Box
Unit price
/
Unavailable