RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 815-0385 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 815-0385 1.5 Inch Socket for Fenwal Thermostats
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 815-0385 |
| Manufacturer Part # | 815-0385 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 815-0385 1" 6 Point Socket For Fenwal Thermostats Hex Nut., Has Wire Lead Cut-out., For Installing And Removing Fenwal Thermostats., Frymaster
