- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints 8148044 Heat Lamp Bulb 250w Clear For Ehl 2
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8148044 |
| Manufacturer Part # | 8148044 |
| Height | 6.75" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8148044 Heat Lamp Bulb 250w Clear For Ehl 2