- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints 8148007 Fast Food Tray Black 17" X 14" W/holders
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8148007 |
| Manufacturer Part # | 8148007 |
| Height | 12" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 18.25" |
| Weight | 1.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8148007 Fast Food Tray Black 17" X 14" W/holders