RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8147953 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 8147953 Facial Tissues Ultrasoft 120/bx 24/cs
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8147953 |
| Manufacturer Part # | 8147953 |
| Height | 18.5" |
| Width | 14.63" |
| Depth | 14.94" |
| Weight | 15.74 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8147953 Facial Tissues Ultrasoft 120/bx 24/cs