RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 8147818 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 8147818 Richlite Cutting Board Black 1/2"
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8147818 |
| Manufacturer Part # | 8147818 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8147818 Richlite Cutting Board Black 1/2"