Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8147203 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 8147203 Crepe Spatula Silicone For Use With Wsc300
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8147203 |
| Manufacturer Part # | 8147203 |
| Height | 7.13" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 15.75" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8147203 Crepe Spatula Silicone For Use With Wsc300