Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8147174 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 8147174 Mixing Bowl 7 Quart Stainless Steel Wsm7l
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8147174 |
| Manufacturer Part # | 8147174 |
| Height | 10.5" |
| Width | 10" |
| Depth | 10" |
| Weight | 3.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8147174 Mixing Bowl 7 Quart Stainless Steel Wsm7l