Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8144282 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 8144282 Commercial Cold Brew Syst Em W/ Lid Toddy Lift Spigot Assy
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8144282 |
| Manufacturer Part # | 8144282 |
| Height | 18" |
| Width | 12" |
| Depth | 12" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8144282 Commercial Cold Brew Syst Em W/ Lid Toddy Lift Spigot Assy