Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints 8144270 Glass Rinser For Kitchen Sink 4" Rnd S/s W/ Wobble Plate
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8144270 |
| Manufacturer Part # | 8144270 |
| Height | 1" |
| Width | 4.17" |
| Depth | 4.17" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8144270 Glass Rinser For Kitchen Sink 4" Rnd S/s W/ Wobble Plate