Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8144266 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 8144266 Espresso Parts Frothing P Itcher 12oz Barista Basics
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8144266 |
| Manufacturer Part # | 8144266 |
| Height | 3.75" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8144266 Espresso Parts Frothing P Itcher 12oz Barista Basics