- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints 8143869 Condenser Fan Motor 115v 2100rpm
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8143869 |
| Manufacturer Part # | 8143869 |
| Height | 3" |
| Width | 8.7" |
| Depth | 8.7" |
| Weight | 1.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8143869 Condenser Fan Motor 115v 2100rpm