- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Server Products 81418 4.9 Inch Lid Compact Foodservice Container Impact-Resistant Plastic
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | 81418 |
| Manufacturer Part # | 81418 |
| Height | 1.75" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 7.3" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products 81418 Lid Fp Compact
