RestaurantSupply.com is your trusted source for Server Products steam tables and food wells.
- Authorized Server Products dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Server Products 81411 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Server Products 81411 3.2 Inch Trim Guard OEM Equipment Protection and Hygiene
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | 81411 |
| Manufacturer Part # | 81411 |
| Height | 1.95" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products 81411 Trim Guard
