RestaurantSupply.com is your trusted source for Structural Concepts ivory china dinnerware.
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 81406 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Structural Concepts 81406 15.63 Inch Glass Shelf for Commercial Kitchen Use
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 81406 |
| Manufacturer Part # | 81406 |
| Height | 0.25" |
| Width | 15.63" |
| Depth | 23" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 81406 Glass Shelf 23 15.63
