FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 8136RCB cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 8136RCB 36 Inch Gas Charbroiler Radiant Ultra Max Stainless Steel
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 8136RCB |
| Manufacturer Part # | 8136RCB |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 240 lbs |
| Weight | 240 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 8136RCB Gas Charbroiler 36 In Radiant/ultra Max