RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8135327 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 8135327 Door Switch 120 to 240 Volt Electric OEM with Available Status
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8135327 |
| Manufacturer Part # | 8135327 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8135327 Door Switch 120 240 Volt 50/60hz Dryer