Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8132296 1 Inch Impact-Resistant Polypropylene Basket Clear
Item:
#1839738
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8132296 |
| Manufacturer Part # | 8132296 |
| Height | 11" |
| Width | 14" |
| Depth | 36" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8132296 1 Inch Impact-Resistant Polypropylene Basket Clear
$187.79
Unit price
/
Unavailable