- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints 8132260 Igniter Direct Spark300 Gas Igniter OEM with Burners - 1 Inch
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8132260 |
| Manufacturer Part # | 8132260 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8132260 Igniter Direct Spark300 5 00 88a 3