RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints strip warmers.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8131235 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 8131235 Power Cord Kit with Strain Relief - OEM
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8131235 |
| Manufacturer Part # | 8131235 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8131235 Power Cord Kit With Strai N Relief