RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8131024 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8131024 1.1 Inch Elbow 3/8 NPT to 3/8 Tub Brass
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8131024 |
| Manufacturer Part # | 8131024 |
| Height | 0.7" |
| Width | 1.1" |
| Depth | 1.35" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8131024 Elbow 3/8 Npt X 3/8 Tub E Brss