RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8130695 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8130695 3/8 Inch G Elbow to connect piping in commercial kitchens
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8130695 |
| Manufacturer Part # | 8130695 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Weight | 0.2 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8130695 Elbow Str Ss 3/8 90de G