- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Frymaster 8130617 0.55 Inch Compression to 1/4 NPT T Fitting Metal Alloy
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8130617 |
| Manufacturer Part # | 8130617 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 1.3" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8130617 Fitting 3/16 Cc X 1/4 Np T
