RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 8130530 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 8130530 1.7 Inch Reducing Tee for 1/2 to 1/4 Inch Pipe
| Manufacturer | Dean |
|---|---|
| Model Number | 8130530 |
| Manufacturer Part # | 8130530 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 2.15" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dean 8130530 1/2x1/4x1/2 Reducing Tee
