RestaurantSupply.com is your trusted source for Blakeslee commercial dishwashers.
- Authorized Blakeslee dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blakeslee 81304 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blakeslee 81304 2.25 Inch Left Lock Stainless Steel Lock for Hinged Doors
| Manufacturer | Blakeslee |
|---|---|
| Model Number | 81304 |
| Manufacturer Part # | 81304 |
| Height | 0.85" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 3.35" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blakeslee 81304 Left Lock