Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Dean units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Dean 8130304 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 8130304 1/2 Inch MPT to 1/4 Inch FPT Steel Face Bushing Flush
| Fits with Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8130304 |
| Manufacturer Part # | 8130304 |
| Height | 0.63" |
| Width | 0.88" |
| Depth | 0.88" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8130304 Steel Face Bushing, 1/2" Mpt X 1/4" Fpt Flush Bushing
