RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 8130265 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 8130265 2.5 Inch 1/2 NPT Stainless Steel Fitting for Fryer Systems
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8130265 |
| Manufacturer Part # | 8130265 |
| Height | 1.9" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 5.6" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8130265 1/2nptx2 1/2 Bm Nppl
