RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 813-0396 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 813-0396 3 Inch Sink Drain Compatible Frymaster 2836 Stainless Steel
| Manufacturer | Dean |
|---|---|
| Model Number | 813-0396 |
| Manufacturer Part # | 813-0396 |
| Height | 1.85" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dean 813-0396 Sink Drain, Frymaster 2836 W/o Float Switch 2836 With Float Switch, 8bc 8c 8sms Fp128 Fp128-136s Fp128-236s Fp136 Fp228, Fp236 Fp28 Fp36
