RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 813-0331 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 813-0331 2.15 Inch Bm Elbow with Side Outlet
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 813-0331 |
| Manufacturer Part # | 813-0331 |
| Height | 1.65" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 2.15" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 813-0331 1/2npt Bm Elbow W/ Side Outlet
