RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 813-0087 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 813-0087 1/2 Inch NPT Male 1/2 Inch BSP Female Pipe Fitting and Coupling
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 813-0087 |
| Manufacturer Part # | 813-0087 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 1.55" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 813-0087 1/2nptx1 1/2 Bm Nppl
