RestaurantSupply.com is your trusted source for Blakeslee commercial dishwashers.
- Authorized Blakeslee dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blakeslee 81270 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blakeslee 81270 I/o Board OEM 8.6 Inch with Durable Construction for Automation
| Manufacturer | Blakeslee |
|---|---|
| Model Number | 81270 |
| Manufacturer Part # | 81270 |
| Height | 2.2" |
| Width | 8.6" |
| Depth | 9.15" |
| Weight | 0.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blakeslee 81270 I/o Board
