Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8125176 34 to 78 Inch Magnetic Door Gasket with High Strength Magnet
Item:
#1832496
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8125176 |
| Manufacturer Part # | 8125176 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8125176 34 to 78 Inch Magnetic Door Gasket with High Strength Magnet
$552.31
Unit price
/
Unavailable